Yabancı Müzik Listeleri

En yeni ve hit yabancı müzik listeleri ile Türkiye'de yayın yapan radyo, tv kanalı ve çeşitli müzik platformlarının güncel müzik listelerini öğrenebilir, popüler yabancı şarkıları kolayca öğrenebilirsiniz.

Yabancı müzik listelerinden top 10, top 20, top 40 listeleri aylık olarak güncellenmekte, yerel radyo ve tv kanallarının listeleri ise resmi sitelerinin güncel olmasına bağlı olarak yenilenmektedir.Yabancı müzik listelerinde en yeni, hit ve popüler şarkılar yer almaktadır. Yabancı müzik listemizde yer alan radyo, tv ve müzik platformları aylık olarak güncellenmekte olup listedeki seçenekler devamlı arttırılmaktadır.

Yabancımüzik listeleri sayfasında yer alan listeler dışında ayrıca aşağıdaki popüler listelerde Türkçe ve Yabancı müzik listeleri karışık şekilde yer almaktadır.

Muzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen yabancı top 10, yabancı top 20, yabancı top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel yabancı şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı yabancı top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Yabancı top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Yabancı şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen yabancı şarkıları Muzik365 Yabancı Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.