Radyo Ki Top 10

Kocaeli Üniversitesi bünyesinde yabancı müzik yayını yapan Radyo Ki’de en çok çalan şarkıları Radyo Ki Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Ki şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Ki dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Ki Top 10 listesi - Eylül 2023

1. Why Can’t I Have Two? - Caity Baser
2. So Much In Love - D.O.D
3. Vampire - Olivia Rodrigo
4. What Was I Made For? - Billie Eilish
5. Giving Me - Jazzy
6. Pink - Lizzo
7. Million Dollar Bill (Feat.Majestic x Alex Mills) - Beyond Chicago
8. Summer Too Hot - Chris Brown
9. EL AMOR DE SU VIDA (Feat. Grupo Firme) - Grupo Frontera
10. The Girls - BlackpinkMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen yabancı top 10, yabancı top 20, yabancı top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel yabancı şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı yabancı top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Yabancı top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Yabancı şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen yabancı şarkıları Muzik365 Yabancı Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Radyo Ki Dinle

  • Kocaeli – 94.8 MHz
  • Radyo Ki resmi web sitesi

Radyo Ki Programları

  • Artniyet
  • Güne Bakış
  • Kadraj
  • Kırmızı Otobüs
  • Top 10
  • Vaveyla
  • Liriks
  • Top 40

Radyo Ki Hakkında

Radyo K.I. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Araştırma ve Uygulama Radyosu olarak 24 Şubat 2003 tarihinde 1 KW’lık vericisi ile Hereke’de test yayınlarına başlamıştır.

2004 yılında İletişim Fakültesi’nin Kocaeli Üniversitesi Umuttepe’deki yerleşkesine taşınmasıyla verici gücünü artırarak (2,5 KW’lık) Radyo K.İ. yeni stüdyolarından, radyo link yardımıyla Gebze’den Sakarya ovasına uzanan bir coğrafyada yayın ağını genişletmiş, audio-streaming ile de yayınlarını internet üzerinden dinleyicilerine ulaştırmıştır.

Şuanda 94.8 FM bandından yabancı müzik yayını yapılan radyomuzun hedef kitlesi 18-25 yaş arası gençlerden, 25-35 yaş arası genç yetişkinlerden ve kaliteli yabancı müzik dinlemeyi seven yetişkinlerden oluşmaktadır. Radyo K.İ. kamusal yayıncılığın bilinci içinde günümüz yayıncılık gereksinimleri dikkate alınarak hazırlanan yayın akışında, müzik-eğlence programlarının yanında sağlık, eğitim ve kültürel gelişimi artırıcı programları bünyesinde bulundurmaktadır.

Radyo yayıncılığında farklı bir soluk getirmeyi ana hedefi olarak benimseyen Radyo K.I. personeli alanında uzman öğretim görevlilerinin denetiminde 5 farklı birimde çalışan öğrencilerden oluşmaktadır. Amacımız bir uygulama radyosu olarak amatör ruhumuz ile profesyonel bir bakış açısıyla günümüz kolaycılığından uzak Radyo’nun öneminin farkında bir yayın akışı ile sizlere seslenmektir.