Radyo Mega Top 20

Türkiye’nin Megası sloganıyla yayın yapan Radyo Mega’da en çok çalan şarkıları Radyo Mega Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Mega şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Mega dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Mega Top 20 listesi - Nisan 2022

1. DEEPERİSE & NİLİPEK – BİLDİĞİM GİBİ
2. ÖZGÜN – MAHZEN
3. MELİS KAR & OZAN IŞIN – MESAFE
4. DERYA – TUT KOLUMDAN
5. CAN BONOMO – SEN BUNLARI DUYMA
6. SERİN – BİR ÇOCUK SEVDİM
7. NAFİZ DÖLEK & BİROL NAMOĞLU – SON MEVSİM
8. GÖKSEL – BEN FENA AŞIĞIM
9. TUĞBA ÖZERK – HERGELE
10. GAZAPİZM – UNUTULACAK DÜNLER
11. YALIN – YA SABIR
12. ZEYNEP BASTIK – USLANMIYOR BU
13. AYNUR AYDIN & DAMLA YILDIZ – YAĞDIR
14. MURDA & EZHEL – BİR SONRAKİ HAYATIMDA GEL
15. FATMA TURGUT – GÜNLERİ BAĞLARKEN
16. GÖKHAN ÖZEN – FİRARDAYIM
17. BERKAY – İKİ HECE
18. HANDE ÜNSAL – İYİ MİSİN
19. ELİF BUSE DOĞAN – YANDIRDIN KALBİMİ
20. BURCU SAPMAZ – HAKSIZ BEDELMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

1994 Yılında ilk kez dinleyicilerine merhaba diyen Radyo MEGA, Türkiye’nin en eski özel radyolarından biri olmasının yanı sıra 92 noktada resmi yayın hakkına sahip olup başta İstanbul , Ankara ve İzmir olmak üzere pek çok ilde dinlenen Ulusal bir radyodur. 2007 yılında Avrupa Müzik bünyesine katılmış olan Radyo Mega “Türkiye’nin Mega’sı” sloganı ile popüler müziğin en iyileri ve en önemli sanatçılarını dinleyici ile buluşturmaktadır. Radyo Mega Deneyimli Radyocularıyla gün boyunca birbirinden eğlenceli samimi tarafsız kaliteli programlarıyla yayın yapmaktadır.

Radyo Mega Programları

  • PINARATİNG - PINAR İNANÇ AKAR
  • Radyoların Fıstığı MELTEM - MELTEM SEZENLER
  • ÇAĞATAY CAN SAKA ILE TOP 20
  • ALEYNA HORASAN
  • AYKUT IŞIKLAR
  • VE HAFTA SONU PARTİSİ!

Radyo Mega Dinle

  • İstanbul - 101.8
  • Ankara - 90.4
  • İzmir - 105.7
  • Radyo Mega resmi web sitesi